Hangi alanlarda eğitim veriyorsunuz?

Sanat Akademi olarak Sinema, Fotoğrafçılık, Resim, Mankenlik, Dans, İmaj, Dil, Web ve SEO alanlarında eğitim vermekteyiz.

Neden sizi seçelim?

Sanat Akademi olarak 200 dalda eğitim veriyor, özel eğitim ve eğitim danışmanlığı ile ayrıcalıklı hizmetler sunuyoruz. Eğitmenlerimizin hepsi devlet konservatuarı mezunu, ressam, oyuncu, tasarım ve yazılım uzmanı, manken ve alanında yıllardır eğitim veren kişilerden oluşmakta. Ders içeriklerimiz de uluslararası standartlarda hazırlanmaktadır. Amacımız öğrencilerimizin eğitimlerinden %100 fayda görmelerini sağlamaktır.

Özel ders veriyor musunuz?

Elbette. Tüm eğitimlerimiz için özel ders alma imkanına sahipsiniz.

Grup dersi veriyor musunuz?

Arkadaş, okul ve iş gruplarına özel eğitim vermekteyiz. Dilediğiniz her eğitimi özel olarak alabilirsiniz.

Dersler ne kadar sürüyor?

Derslerimiz ortalama 1 gün ile 1 yıl arasında devam etmektedir. İmaj eğitimlerinin programları birer gün olarak planlanırken güzel sanatlara hazırlık kursları 1 yıla yayılan bir programa sahiptir. Bu nedenle eğitim sayfalarını incelemenizi öneririz.

Derslere gelirken ne getirmeliyiz?

Seçtiğiniz kursun içeriğine göre gerekli olacak materyalleri eğitmenleriniz sizden isteyeceklerdir. İlk derslerde bu konu hakkında bilgi verilmektedir. Kurs çantanızda su, not defteri ve bilgisayar gibi gereçlerin olması çalışmalarında yararınıza olacaktır.

Kurs sonunda iş imkanı sağlıyor musunuz?

Kurslarımızın sonunda iş imkanı sunmamaktayız. Ancak eğitim süresince seçmeler ve iş imkanları ile ilgili güncel duyurular yapmaktayız. Adaylar isterlerse seçmelere katılabilirler.

Kurs sonunda sertifika veriyor musunuz?

Tüm kurslarımızın ve atölyelerimizin sonunda katılım sertifikası verilmektedir.

Aynı anda birden çok kursa kayıt olabilir miyiz?

Elbette. Kurs takvimlerimiz farklı gün ve saatlerde düzenlenmektedir. Dilediğiniz kursa kayıt olabilirsiniz.

Kurslara katılmak için üniversite mezunu olmak gerekir mi?

Hayır. Kurslarımıza katılmak istediğiniz zaman iletişim adreslerimizden bizlere ulaşmanız yeterli. Herhangi bir mezuniyet belgesi talep etmemekteyiz.

Kurs fiyatlarınız nedir?

Kurslarımızın fiyatları alacağınız eğitimin türüne, özel ders olup olmamasına, gerekli ekipmanlara ve süresine göre değişmektedir. Sağlıklı bilgi almak için bizi arayın.

Kurslarınızın kişisel gelişime katkısı var mıdır?

Sanat Akademi olarak öncelikli hedefimiz hayatınızı daha kaliteli hale getirecek eğitimler vermek, kendinizi geliştirmenizi sağlamaktır. Diksiyon eğitimlerimizden şan derslerimize, tasarım eğitimlerinden liderlik eğitimlerine kadar bütün kurslarımızda kendinizi geliştirdiğinizi göreceksiniz.

Ders içeriklerinizi nasıl oluşturuyorsunuz?

Ders içeriklerimiz Türkiye’de ve dünyada bulunan konservatuarların, üniversitelerin, okulların ders programlarına göre hazırlanmaktadır. Eğitimi alınan kursun gerekli teknik ve pratik uygulamalarının tamamına yer verilmesine dikkat edilir.

Türkiye’nin her yerine eğitim veriyor musunuz?

Yakında farklı illerde de eğitim verecek olan Sanat Akademi, öncelikli olarak İstanbul’da eğitimlerini sürdürmektedir. Türkiye’nin her yerinden katılabileceğiniz kurslarımız öncesi uçak bileti ve otel rezervasyonlarınız işbirliği yaptığımız acenteler tarafından sağlanmaktadır.

Daha önce oyunculuk eğitimi almadım. Kursa başladığımda zorlanır mıyım?

Oyunculuk ve diğer sanat eğitimlerimizi almanız için öncesinde herhangi bir ders almanıza gerek yok. Eğitmenlerimiz yeteneklerinize ve ihtiyaçlarınıza göre sizi yönlendirerek zorlanmadan dersleri tamamlamanızı sağlayacak. Zamanla geliştiğinizi göreceksiniz.

Dil eğitimleriniz sadece iş dünyası için mi?

Akademi bünyesindeki eğitimler kurumsal hayatta başarılı olmanızı sağlayacak dil eğitimleridir. Var olan yabancı dilinizi geliştirmeniz ve daha iyi kullanmanız için hazırlanmış programlarımız vardır. Ancak isterseniz özel eğitimlerimizden yararlanarak temel dil dersleri alabilirsiniz.

Yurt dışında üniversite okumak için kurslarınız var mı?

Akademi eğitimleri genel olarak kurumsal yabancı dil eğitimi üzerinedir. Ancak sınav İngilizcesi eğitimi ve yurt dışı üniversite danışmanlığı yaparak sizlere hangi okullarda daha iyi eğitim alacağınızı belirtmekteyiz.

Firmaya özel eğitimler düzenliyor musunuz?

Elbette. Dilerseniz firmanız, dilerseniz sadece tek departman için eğitimler düzenlemekteyiz. Belirli bir iş grubunuz varsa eğitim talebi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fotoğrafçılık kursuna herkes katılabilir mi?

Fotoğraf çekmeyi merak eden, mesleki ya da hobi olarak fotoğraf çekmek isteyen herkes kurslara katılabilir. Herhangi bir yaş ve cinsiyet zorunluluğu yoktur.

Atölyelerinizde fotoğraf makinesi vb. ekipman sahibi olmak gerekiyor mu?

Kişisel kameralarınızı ve fotoğraf makinelerinizi getirmeniz daha rahat ve hızlı öğrenmeniz için faydalı olabilir. Öğrendiklerinizi anında uygulama şansınız olur. Amacınız başarılı bir fotoğrafçı olmaksa kaliteli fotoğraf makinesi ve lensler edinmelisiniz.

Fotoğraf çekmeyi ne kadar sürede öğrenebilirim?

İlk kez kursa gelecek kişiler 5 hafta süren temel fotoğrafçılık eğitimiyle başarılı fotoğraflar çekmeye başlayabilirler. Şayet amacınız profesyonel olmaksa o zaman mesleği atölyelerin programlarına katılmanız gerekir. O zaman bu süre almak istediğiniz meslek eğitimine göre değişecektir.

SEO eğitimleri için herhangi bir kriteriniz var mı?

Eğer SEO, Sosyal Medya, Adwords ve diğer eğitimler sonunda mesleki kariyer planlaması yapıyorsanız eğitimlerinize erkenden başlamanızda yarar var. Eğer kendi web siteleriniz için SEO yapacaksanız daha rahat olabilirsiniz. SEO eğitimleri için herhangi bir kriter aramamaktayız.

SEO yapmayı ne kadar sürede öğrenebilirim?

SEO yapmak uzun süreli bir çalışmayı gerektirdiği için eğitimlerinizi tamamladıktan sonra çok sayıda pratik yaparak öğrendiklerinizi geliştirebilirsiniz. Temel SEO eğitimi uzman olmak isteyenler için yeterli olmayacağından akademik derslerin alınmasını öneririz.

Resim yapmayı ne kadar sürede öğrenebilirim?

Resim yapmayı yeteneklerinizin elverdiği sürece en hızlı şekilde öğrenirsiniz. Sıkı bir çalışma ve derse katılım ile resim yapmak sizin için eğlenceye dönüşecek.

Resim sergileri açıyor musunuz?

Her sene sonunda kursiyerlerimizin çalışmalarından oluşturduğumuz bir sergimiz bulunuyor. Yıl içerisinde de kişisel ve toplu sergilere katılım gösteriyoruz.